До Сум повернулися вогнеборці, що рятували Грецію від масштабних лісових пожеж

17 серпня до Сум повернулися 10 рятувальників, які у складі зведеного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій приборкували масштабні лісові пожежі на території Грецької Республіки.
Зокрема, ще 6 серпня українські вогнеборці прибули для надання допомоги грецькому народу. Понад тиждень надважкої праці у надскладних умовах боротьби з вогняною стихією. Загалом від початку робіт зведеним загоном Державної служби України з надзвичайних ситуацій у складі 100 чоловік були ліквідовані окремі осередки пожежі по фронту понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано низову пожежу на площі 1,7 га, врятовано 2 населених пункти – Спатарі та Метохи, зерносховище, стадо овець; поблизу м. Каматріадес врятовано 23 гектари оливкового та інжирного саду.
Біля Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області сумських рятувальників зустріли керівництво Головного управління та колеги. Теплі рукостискання та обійми пожежного братерства, слова вдячності за виконану з честю благородну інтернаціональну місію лунали на їх адресу. Незважаючи на досить ранній час, серед тих, хто зустрічав, була і дружина одного із вогнеборців, яка особисто привітала чоловіка з поверненням на Батьківщину.
«Ми побачили знищені ліси та домівки місцевих мешканців, тому ми робили все можливе, щоб зупинити цю вогняну стихію. Греки були настільки вдячні, настільки щирі – це неможливо описати словами – ці слова вдячності, ці сльози, які були на їх очах, це було дуже почесно», – зазначили сумські рятувальники.


Сьогодні, 18 серпня, у вечірніх новинах на телеканалі СТС вийде сюжет про наших героїв. Не пропустіть!  Також його можна буде переглянути на нашому YouTube-каналі та в соцмережах.

Поділитися в соцмережах: