До уваги тростянчан: активізувалися телефонні шахраї!

У Тростянецькій громаді з початку нового року почастішали випадки телефонного шахрайства. Жертвами аферистів стають не лише люди поважного віку, а й ті, чиї рідні перебувають за межами Тростянця та України.

Протягом січня в Тростянецькому відділенні поліції зафіксовано 5 випадків телефонного шахрайства. Шахраї виманили у людей значні суми грошей,  повідомив Володимир Богачов, начальник Тростянецького відділення поліції.

Так, у перші дні нового року невідома особа зателефонувала тростянчанину й виманила під приводом лікування онука, нібито постраждалого внаслідок ДТП, 36 тисяч гривень.

4 січня трапився аналогічний випадок: жінці зателефонували й повідомили, що її донька постраждала в дорожній аварії. Перебуваючи у стресовому стані, жінка віддала аферистам 3 тисячі євро.

Декілька днів поспіль неправдива інформація шахраїв про травмування доньки в ДТП обійшлася ще одній тростянчанці у 700 доларів плюс 10 тисяч гривень.

26 січня, до поліції звернулася мешканка Тростянця, яка також стала жертвою телефонних шахраїв. Велику суму в доларах отримали від неї аферисти. Шахрай під час телефонної розмови видавав себе за сина цієї жінки і від його імені просив гроші на термінове лікування.