Дорожники Сумщини штрафують водіїв за надмірну вагу

На автомобільних сполученнях Сумщини триває габаритно-ваговий контроль вантажівок.

Щоденно спеціалісти ДП «Сумський облавтодор» спільно з представниками відділу національної поліції у Сумській області, та співробітниками  обласного відділу «Укртрансбезпеки України» здійснюють контрольні зважування велико-вагового транспорту. «Це, насамперед, вимога часу, аби максимально зберегти дорожній одяг від руйнацій у літній період. Запобігти руйнуванню доріг набагато дешевше, аніж проводити ремонтні роботи», – говорить перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій Овчаренко. «Без зважування не буде хороших доріг. Водії повинні звикнути їздити без перевищення допустимих вагових норм, а це один з основних заходів, що дозволить зробити автомобільні сполучення якісними і безпечними», – додав він.

Від початку року на автомобільних дорогах області здійснено понад 100 контрольних зважувань, виявлено 8 порушень. За недотримання вагових обмежень усі порушники притягнуті до адмінвідповідальності – до державного бюджету вже надійшло 26,3 тис. гривень.

Служба автомобільних доріг у Сумській області нагадує: допустимі загальні маси вантажних перевезень на автотранспорті на дорогах державного значення – до 40 т, на місцевих – до 24 т.