Дорожники відновлюють міст у Сумському районі

На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області  ТОВ «Сумимостобуд» здійснює роботи по поточному середньому ремонту мосту через річку Прикіл на автомобільній дорозі загального користування Т-19-01 Суми-Миропілля-Осоївка а/д Суми-Краснопілля-Богодухів км 46+400 в с. Мала Рибиця Сумського району.

Уже повністю виконані демонтажні роботи і роботи з омонолічування існуючих опор мосту. Розпочато будівництво середньої опори.

«Ще одна бригада наших працівників здійснює поточний середній ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка км 370+614. Працюємо якісно і відповідально», – наголошує керівник ТОВ «Сумимостобуд» Андрій Ткаченко.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Сумській області ввела закриття руху транспортних засобів на даній ділянці дороги з 2 липня по 31 серпня з об’їздом через автомобільну дорогу О190602 Осоївка-Сінне-Грунівка (ділянка с. Грунівка-с. Осоївка). Усього ж на обліку дорожників Сумщини перебуває 503 місти, 284 з яких на місцевих дорогах, більшість з яких потребують невідкладного ремонту.