Дві тонни гуманітарної допомоги отримали мами та новонароджені діти із Сумської області – Мінсоцполітики

2 тонни гуманітарної допомоги отримали мами та новонароджені діти із Сумської області завдяки співпраці Мінсоцполітики та ГО «Громадський рух «Соціальна єдність»

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що Міністерство у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» забезпечили доставку 2 тонн необхідної гуманітарної до Сумської області в Медичний центр Флоріс та Сумський обласний благодійний фонд сприяння розвитку охорони здоров’я.

Для допомоги, в першу чергу, молодим мамам та новонародженим дітям, які через бойові дії опинились в складній ситуації, їм доставили:

• ліки,

• підгузки,

• дитячі серветки,

• засоби для купання, дитячі креми та інші засоби для догляду за немовлятами,

• сухі молочні та безмолочні суміші для дитячого харчування, в тому числі, безлактозні та гіпоалергенні,

• м’ясні, овочеві та фруктові пюре,

• воду та соки,

• солодощі.

«Ми здобуваємо перемогу як нація, в тому числі, продовжуючи себе в наших дітях. І всі жінки, які народжують зараз під обстрілами, є справжніми героїнями. Я впевнена, що вони передадуть своїм дітям безумовну любов до своєї країни та непохитну мужність. Але наше завдання – підтримати новонароджених та їхні родини у цих пекельних умовах, які створює для них ворог», – прокоментувала Марина Лазебна.

Вона нагадала, що для того, щоб підтримати молоді родини, Уряд дозволив використовувати гроші монетизованого «Пакунку малюка» на придбання будь-яких необхідних родині товарів. Також під час воєнного стану ці кошти можуть бути зараховані на будь-який рахунок родини відкритий у Приват-банку. Відкривати спеціальний рахунок для цього не потрібно.

Завдяки співпраці Мінсоцполітики та ГО «Громадський рух «Соціальана єдність» в Україну ввезено 30 тонн гуманітарної допомоги. Її вже отримали мешканці Київської, Миколаївської та Сумської областей. Переважно роздача гуманітарної допомоги відбувається через органи соціального захисту населення.