Директора Глухівської лікарні, який оголошував голодування, звільнили з посади

На Сумщині звільнили з посади генерального директора КНП «Глухівська міська лікарня» Анатолія Кіяшка, який через недоотримання медзакладом коштів від НСЗУ оголошував голодування. Таке рішення депутати Глухівської міськради ухвалили під час проведення чергової сесії 20 травня.

Нагадаємо, через проблеми з фінансуванням лікарні 65-річний гендиректор КНП потрапив до реанімації. Потім, коли стан здоров’я покращився, і його перевели до терапевтичного відділення, чоловік оголосив голодування з вимогою профінансувати лікарню і виплатити медикам всі зарплатні борги. Акцію протесту він припинив, коли КНП таки отримало гроші, але через проблеми зі здоров’ям і досі перебуває в лікарні, тож на засіданні міськради Анатолій Іванович, який теж є депутатом Глухівської міськради, присутній не був.

За розірвання контракту з Анатолієм Кіяшком проголосували всі 20 депутатів, які були зареєстровані на сесії, але документально цей процес завершиться, як тільки він вийде з лікарняного.

«Це оцінка особистої недбалості Анатолія Івановича під час підготовки інформації для Національної служби здоров’я України, що призвело до утворення заборгованості по зарплаті та поставило під загрозу нормальне функціонування лікарні», – пояснив причини звільнення лікаря секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака.