Екс-директор Охтирського БТІ привласнив більше 100 тис. грн, а тепер бореться із корупцією

Після призначення у 2012 році директор Охтирського БТІ майже вдвічі скоротив колектив. Працівники очікували, що за більший обсяг роботи зросте заробітня плата, але коштів завжди не вистачало. Куди йшли бюджетні гроші, вони навіть не здогадувалися. Дізналися лише, коли звільнили керівника.

Підприємство, де завжди черга клієнтів, які платять за кожну довідку, опинилося в боргах. Це при тому, що директор неправомірно нарахував собі премій 130 тис.грн. Про таку суму повідомии в фінінспеції, провівши перевірки. Ще кажуть, що директор незаконно продав службове авто і розмістив на території комунального БТІ  приватну контору.

“У цьому ж самому приміщенні ці самі працівники обслуговували людей, приватне піприємство отримувало прибутки, а комунальна установа збитки”, – розповів  Віталій Супрун, голова Охтирської райдержадміністрації.

Директор щомісяця виплачував собі зарплатню і премії ( на той час майже 2 тисячі доларів), паралельно створив приватну фірму, яка перетягувала клієнтів БТІ, затягуючи його в борги.

Наразі БТІ очолив новий керівник і жодних “присосок” навколо нього немає. А вимагати повернення бюджетних грошей з екс-директора правоохоронні органи не поспішають. У прокуратурі ще й досі його не допитали, хоча судово-економічна експертиза все ж встановила, що він наніс державі збитків на 80 тис.грн. У той час чоловік став керівником однієї із міжнародних антикорупційних асамблей.

Безымянный-9

Джерело:  http://ntn.ua/