Екс-очільники Сумщини Роман Грищенко і Василь Хома стали бійцями тероборони у Харкові

Під час робочої поїздки до Харкова міністерка у справах ветеранів України, членкиня Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна зустрілася з командуванням та бійцями окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

Про досвід оборони міста та поточну ситуацію розповіли командир бригади Роман Грищенко, командир окремого батальйону бригади Костянтин Жидков та начальник штабу батальйону Василь Хома.

«Не дивлячись на те, що по місту майже постійно працює ворожа техніка, Харків від першого дня повномасштабного наступу росії міцно тримає оборону, тісно та злагоджено взаємодіють усі підрозділи, які стоять на захисті міста та області. Тож, у росіян немає жодного шансу перемогти, – наголосив Роман Грищенко. – Ми зміцнюємо обороноздатність та робимо все для того, щоб наші Захисники якомога ефективніше давали відсіч російським загарбникам, а самі залишалися цілими».

Як відзначив Василь Хома, територіальна оборона Харкова укомплектована вмотивованими та досвідченими бійцями, а кожен офіцер постійно перебуває на передових позиціях.

Нагадаємо, і Роман Грищенко, і Василь Хома у свій час очолювали Сумську обласну державну адміністрацію.

mva.gov.ua