Ексдиректору Сумського НВО не змінили запобіжний захід

Сумський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід колишньому директору Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання Олексію Цимбалу. Про це повідомляють на сайті суду, передає Суспільне.

9 червня колегія суддів розглянула скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Зарічного суду. Згідно з нею, колишньому генеральному директору обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Ухвалу суду першої інстанції залишили без змін та відмовили прокурору у задоволенні апеляційної скарги щодо зміни запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт.

Чоловіка підозрюють у безпідставній та умисній невиплаті заробітної плати більш як за один місяць та у “невиконанні судового рішення, вчиненого службовою особою”. Якщо його вину доведуть, чоловікові загрожує до п’яти років позбавлення волі.

За версією слідства, внаслідок дій підозрюваного невиплачені майже 100 млн грн зарплати працівникам та не виконано понад 4000 судових рішень з цього приводу.

Нагадаємо, що під час судового засідання у квітні 2021 року підозрюваний своєї провини не визнавав:

“Вважаю, що з об’єктивних причин ми не могли виплачувати зарплату. З 2014 року через російську агресію підприємство втратило 70% свого ринку. Підприємство виживало”, — сказав Олексій Цимбал.

Поділитися в соцмережах: