Фестиваль “Стара Фортеця” у Тростянці може змінити час проведення

Тростянецький фестиваль історичної реконструкції “Стара Фортеця” у нинішньому році показав таку мегапопулярність серед гостей міста та численних туристів, що, так би мовити, окупив себе сам.
Про це розповіли на сторінці Тростянецької міської ради у Facebook.
“Громада після його вдалого проведення навіть вийшла у фінансовий плюс. Відтак, ми не тільки нічого зайвого не витратили, а й додатково заробили у бюджет біля 200 тисяч гривень”, – таку приємну новину на засіданні виконавчого комітету повідомив міський голова Юрій Бова.
Очільник Тростянецької громади зауважив, що відтепер оргкомітет фестивалю всерйоз замислиться над тим, щоби проводити цей захід не у червні, як завжди, а у серпні. Ймовірно, саме це дійсно вдалий час для влаштування такого крутого фестивального дійства, коли люди мають кілька вихідних через низку державних свят.
А ще така цьогорічна популярність, можливо, пояснюється тим, що торік через карантин “Стару Фортецю” довелося скасувати, і люди просто скучили за цим чудовим традиційним заходом.
Крім того, очільник Тростянецької громади зазначив, що зароблені від фестивалю кошти підуть на реалізацію заходів до Дня міста. Тому абсолютно безпідставно говорити та писати незрозумілі дописи у соцмережах, що керівництво громади на чомусь там економило, у чомусь людям відмовляло, щоби, скажімо, запросити на святкування Дня міста зірку української сцени – Віталія Козловського.
“Ми і громаду, під час “Старої Фортеці” в черговий раз добре “пропіарили”, і ще й непогано заробили на цьому для бюджету, тому можемо собі дозволити запросити на День народження міста навіть не одну таку зірку естради”, – підкреслив Юрій Бова.

Поділитися в соцмережах: