ФОТОФАКТ: У конотопському парку провалюється нещодавно викладена тротуарна плитка

Новенька тротуарна плитка, яку напередодні новорічних свят поклали у парку “Юність”, почала провалюватися. Цю неприємну деформацію тротуарного покриття  неподалік міської новорічної ялинки одразу ж помітили пильні конотопці.  Світлина, на якій красномовно видніються огріхи ремонтників, днями з’явилася в соцмережах.

snimok2

Публікація викликала жваве обговорення і дискусії. Містяни іронічно припускають, що плитка не витримала натиск новорічних гулянь. Частина ж нарікає на недотримання технології і невдалий час проведення робіт.  Нагадаємо облаштування тротуару не припинялися навіть у дощ і сніг. То ж відома українська приказка: поспішиш – людей насмішиш – схоже якраз про цю ситуацію.

До слова, прокладення тротуарної плитки – лише перший крок у напрямку реконструкції центрального парку. В планах – встановлення нових ліхтарів та лавок, а також  облаштування центрального входу у вигляді арки. Загалом на це буде витрачено близько 3 мільйонів гривень.

Більшу частину суми (2 мільйони гривень) виділила благодійна організація “Світанок”.  Решта – ляже на плечі міського бюджету.

Джерело: konotop.in.ua

snimok1