Фронтмен гурту «Бумбокс» розповів сумчанам усе потаємне через пісні?

Йому зручно сидіти на краю сцени і пошепки говорити із залом. Йому так само комфортно  кричати у весь голос, коли того вимагає душа і пісня.  Андрій Хливнюк – фронтмен гурту «Бумбокс» – поділився своїм переламним періодом у житті, презентувавши у Сумах новий альбом «Таємний код. Рубікон». «Бумбокс»  –  ті, хто на сцені вже 15 років – відкрилися для сумчан з нового боку.  На їхньому концерті побувала наша Анастасія Комендантова. Вона знає, чому цей альбом такий важливий для творчості групи та де їх рубікон.

Альбом «Таємний код. Рубікон». – для гурту особливий . У ньому інше музичне звучання, інші надто особливі сенси та інші музиканти. Суми – це 16 місто туру. Тур – це результат величезного масиву роботи, зокрема, написання пісень, а потім – їхнє представлення.  Останнє, каже музикант,  – це зажди боротьба із собою.

 «А) як вам здати те, що я хочу лишити тільки для себе? Б) як потім побороти те, що ти збирався записати щось значуще, а вийшла знов посередня якась штука? Отакі дві боротьби» , – говорить Андрій Хливнюк, вокаліст і саундпродюсер гурту «Бумбокс».

Але попри це Бумбокс успішно долає екватор туру. Щодня по колу вони грають одні і ті ж пісні, і попереду – ще гастролі закордоном, але в цій професії важливо не те, що і скільки ти граєш, каже музикант, а те – як і що в це вкладаєш.

 «Тут дуже просто – зроби або помри. Не хочеш, втомився, не можеш, не хочеш, перед виходом на сцену руки не тремтять – айда в іншу професію», – каже Андрій Хливнюк.

Гурту Бумбокс 15 років, втім музиканти і досі дивуються, коли люди на концертах співають їхні пісні і дійсно отримують від їхньої музики задоволення, адже на початку всього цього стоїть рутинна робота малесенької команди із 6 людей.

 «Якимось магічним чином, маючи якісь дерев’яхи із залізяками, щось там колдують чаклують, а потім це розходиться тиражами, і люди знають напам’ять, і багато хто каже, що це їх від чогось там спасає, лікує, надихає, багато різних є таке слово американське фідбеків», – розповідає вокаліст.

 Попри величезну кількість нових хітів та яскраву творчість гурту, є доленосна пісня, на яку усі прихильники завжди чекають чи не найбільше – вічно молода і  культова «Вахтёрам».   Їй – 12 років, але зал щоразу зривається від емоцій, коли лунають рядки цієї пісні.

 Найближчим часом на прихильників чекає друга половина альбому «Рубікон». І попри те, що музиканти не женуться за шаленою популярністю  «Вахтёрам», вірять, що у їхній сучасній творчості кожен знайде новий доленосний хіт.

Фрагменти з концерту “Бумбокс” – в нашому сюжеті: