ФСБ підтвердила затримання двох сумських прикордонників

Росія підтвердила затримання двох службовців Держприкордонслужби на кордоні Сумщини.

Про це заявив перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк, передає Громадське.

За його словами, Держприкордонслужба виявила автомобіль зниклих службовців біля лінії державного кордону. Установа звернулась до російських прикордонників, «відповідно до взаємодії, яка існує на сьогоднішній день».

«Російська сторона проінформувала, що ними затримано два громадянина України, які заявили що являються військовослужбовцями ДПСУ. Вони попросили надати відповідні документи, які підтвердили б цих осіб», – сказав він.

Водночас, Серватюк зазначив, що очікується їх повернення.

«На завтра планується проведення прикордонно-представницької зустрічі, в результаті якої очікуємо, що буде здійснено повернення українських прикордонників і за результатами розслідування з’ясовано причину їх затримання», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Держприкордонслужба розшукує двох офіцерів відділу «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону, які зникли під час моніторингу кордону на Сумщині.

Водночас, російські ЗМІ повідомили про затримання представниками прикордонного управління ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.