Газопостачання до будинків і гуртожитків СНАУ відновлено

Вже декілька місяців Сумський національний аграрний університет намагається врегулювати ситуацію та отримати можливість подавати тепло для будинків, що розташовані поруч, гуртожитків та будинку малятка.

Оскільки виш – бюджетна організація, для нього не існує пільгової ціни газу і його не можна використати для надання послуг населенню. До 30 листопада в університету був не визначений постачальник газу через невизначеність статусу ВНЗ. Потрібна відповідна угода на постачання газу за пільговою ціною для населення. У справу довелося втручатися особисто прем’єрміністру України Денису Шмигалю, який на засіданні уряду дав доручення виправити ситуацію.

Проте Постанова Кабінету Міністрів обмежує час отримання газу на 30 днів, і термін закінчився 1 грудня 2021 року, тому вранці Сумиоблгаз відключив газопостачання.

Завдяки оперативній реакції голови Сумської ОДА Дмитра Живицького газопостачання вдалося відновити.

“Питання щодо забезпеченням газу житлових будинків, гуртожитку Сумського НАУ і Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини вирішено. Тепло подали об 11.00 ранку”, – повідомив проректор Сумського національного аграрного університету Микола Коваленко.

SP