Героя-ліквідатора з Ямполя відзначили нагрудним знаком “Честь і слава”

До 30-х роковин Чорнобильської трагедії ямпільчанин Олександр Єрема був нагороджений грамотою голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту та нагрудним знаком «Честь і слава».

Олександр Леонідович став єдиним представником Сумської області, який 2016 року був нагороджений цією почесною відзнакою. А заслужив він її тим, що в періоди з 4 липня по 29 липня 1986 р. брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Тоді ще сержант внутрішньої служби Олександр Єрема виконував обов’язки водія пожежної автоцистерни та забезпечував відкачку важкої води з 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Він залучався до ремонтних робіт автомобільної техніки. За цей час отримав дозу опромінення 13,4 бер. і має статус учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, II категорії.

Олександр Леонідович віддав службі в системі цивільного захисту понад 25 років. Неодноразово заохочувався грамотами начальника УДПО УМВС України в Сумській області, ГУМНС України в Сумській області, Голови обласної державної адміністрації та був нагороджений медаллю «За бездоганну службу III-го ступеня».

Джерело: http://yampil.info/

ссс-774x3200_11f35f_8dc934a0_orig

Читайте також: