ГЛУХІВЧАНИ ЗУСТРІНУТЬ ЗАММІНІСТРА АПК ФРАНЦІЇ АКЦІЄЮ ПРОТЕСТУ

Завтра, 18 квітня, у Глухові в день відкриття конференції за участю іноземних експертів «Як успішно здійснити аграрну реформу в Україні» о 10:00 в рамках руху «Антизрада» розпочнеться акція протесту проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

Акція під стінами агротехнічного інституту, де дискутуватимуть учасники ініційованої міським головою Терещенком конференції, пройде під гаслами «Представники аграрного сектору проти продажу землі інтуристам», «Ні» продажу землі та України», «Продав землю – зрадив Батьківщину.

У листівках руху «Антизрада» міститься звернення до жителів Сумщини, в якому говориться: «За нашими спинами великі іноземні кампанії, користуючись падінням курсу гривні та економічною кризою прагнуть скупити українську землю за безцінь. Коли наші хлопці захищають рідну землю від агресора на Донбасі, ми не маємо морального права в тилу здати землі інтуристам! МИ ЗА ТОРГІВЛЮ ЗЕРНОМ, А НЕ ЗА ТОРГІВЛЮ ЗЕМЛЕЮ! ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ!!!»

Нагадаємо, на відкриття конференції, присвяченої впровадженню аграрної реформи, приїде заступник Міністра АПК Франції, представництво США, народні депутати України, іноземні інвестори, відомі аграрії та керівництво Сумської області. У рамках заходу сьогодні, 17 квітня, для учасників конференції мер Терещенко обіцяє екскурсію агропідприємствами області, яка закінчиться “конопляною вечіркою”.

Джерело xpress.sumy.ua