Глухівчанка розповіла про сімейну трагедію в турпоїздці

Минуло 4 роки з моменту трагічних подій, в яких опинилась уродженка Глухова Наталія та її чоловік Сергій Кельшев. Разом вони відправились у подорож по Південно-Східній Азії. Така робота у подружжя, вони фотографи. Поїздка до В’єтнаму запам’ятається їм надовго.

Одного дня Сергій опинився під колесами вантажівки і ледь не помер від важких травм. У вкрай важкому стані його було доставлено в місцеву клініку, де його лікували таїландські лікарі. На численні операції було витрачено 100 тисяч доларів. І тільки через місяць чоловіка літаком переправили в Україну, де було продовжено лікування в одній зі столичних лікарень, в реанімації. Стан його був тяжкий.

Журналістам ntn лікар В’ячеслав Назаренко тоді повідомив:

“У него комбинированная травма, дефект мягких тканей туловища, нижних конечностей с раздроблением костей таза и позвоночника. У него уже сепсис, инфекция с повреждением внутренних органов, всех практически. На данный момент у него превалирует дефект большой мягких тканей, включая кожу и мышцы на спине“.

На щастя, Сергій вижив. Медики стверджують, що він один з небагатьох, хто вижив із такими травмами.

Не за горами літо, більшість людей поїдуть відпочивати. Журналісти Глухів.INFO звернулись до Наталії, аби вона із власного досвіду дала кілька рекомендацій відносно того, як відпочивати безпечно для життя.

“На самом деле риторический вопрос. Главное быть внимательным и осознанным. И смотря куда вы едете отдыхать. Самое важное, это страховка, на ней нельзя экономить, это ваше здоровье и ваша ответственность. Жаль, что у нас не принято ее делать. Я всегда покупаю самую лучшую. Что такое безопасный отдых, это когда вы не о чем не думаете и за вас решают туроператоры? Я люблю самостоятельный отдых, который принесет больше эмоций и удовольствия. Но, естественно, преимущество такого отдыха обязывает быть внимательнее к своему здоровью во всех направлениях. Смотреть за собой, за своими документами и внимательно водить транспорт, который вы арендуете“.