Глухівська лікарня отримала допомогу з Нідерландів (ФОТО)

Глухівська ЦРЛ отримала черговий вантаж гуманітарки. Цього разу благодійниками лікарні стала Фундація «Українці в Нідерландах».

До глухівського закладу охорони здоров’я серед іншого привезли 7 багатофункціональних ліжок з електричним приводом, 2 сучасні інвалідні візки та меблі. Наразі все вже розподілено між відділеннями.

Розмістили отримане там, де його використання буде найбільш раціональним. Так, інвалідні візки передали в терапію. Функціональні ліжка слугуватимуть пацієнтам неврологічного, хірургічного, травматологічного й терапевтичного відділень. Маленькі стільці, ліжка, столики зайняли місця в палатах, їдальні, ігровій кімнаті та коридорах дитячого відділення й поліклініки. А пацієнти гемодіалізу очікувати на процедури тепер можуть на м’якому дивані. Також окремі меблі віддали для покращення комфорту в інших підрозділах лікарні.

Головний лікар ЦРЛ Віталій Горбасьов розповів, що речі вже були в користуванні, але вони хоч і «беушні», але в дуже гарному стані та відмінно працюють. «Ми дуже вдячні Фундації. Усе якісне й дороге. Складно уявити, скільки це б коштувало, якби ми придбали це за гроші», – додав Горбасьов.

DSC_1007

DSC_1015

DSC_1023

DSC_1002

Звичайно, з одного боку це гарно, коли є такі фундації, які приходять на допомогу тим, хто її потребує. Адже справді, глухівська лікарня не змогла би собі дозволити придбати навіть прості та дешевші речі, меблі й обладнання, не кажучи вже про імпортні. Тому така допомога, як зажди, вчасна й необхідна. Та чи не відчуваємо ми якоїсь слабкості, коли вимушені жити за рахунок інших, чи не сумно, коли користуємося тим, що іншим уже не потрібно. І мова зараз не тільки про медицину… Та, мабуть, іншого виходу в нашої країни поки немає.

Джерело: ntgazeta.info