Глухівська районна бібліотека перемогла у конкурсі та отримає “нове життя” від Представництва ЄС

1457257096_14

Глухівська районна бібліотека- переможець конкурсу проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

У конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких у 2016 році буде створено Пункт європейської інформації. Цілі проекту – розширити мережі центрів європейської інформації України в містах і районах, активізувати роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей серед місцевих громад України. У рамках реалізації цього проекту глухівська районна бібліотека проведе низку заходів з популяризації ідеї євроінтеграції України серед громади шляхом проведення квестів для молоді, вуличних акцій «Європейський квартал».

Бібліотека отримає доступ до електронних баз данних про ЄС та євроінтеграцію від Представництва ЄС в Україні, пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації, набір рекламно-інформаційних матеріалів, сувенірів про ЄС та євроінтеграцію. Координатор проекту Людмила Бубнова пройде дводенне навчання в Києві в тренінговому центрі Української бібліотечної асоціації.

Джерело kourier.in.ua