Гройсман проігнорував зустріч з роменськими медиками, які йшли до нього пішки 4 дні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман протягом трьох днів так і не знайшов часу зустрітися з медиками міста Ромни, які прийшли до Києва пішки.

Про це повідомив головний лікар лінійної поліклініки станції Ромни Володимир Зіньків на прес-конференції у київському інформагентстві. За його словами, працівники поліклініки 3-й день мітингують під стінами Кабінету Міністрів, вимагаючи зустрічі з главою уряду. Але до сих пір Гройсман не удостоїв їх уваги, хоча ініціативна група передавала йому звернення, а їхня акція широко освячена у ЗМІ.

Як повідомив Зіньків, через закриття поліклініки без роботи залишилося 35 медиків, до яких регулярно зверталися за допомогою 3,5 тис. місцевих жителів – працівники залізниці, пенсіонери. Деякі лікарі перевелися в центральну районну поліклініку, однак, за словами Зінькова, нове начальство змушує їх писати заяви на звільнення.

Нагадаємо, 30 медиків лінійної поліклініки станції “Ромни” пішки прийшли з Сумської області до Києва, щоб висловити Кабінету Міністрів протест проти закриття їх медустанови.

Джерело: ru.golos.ua