Губернатор Клочко провів урок історії рідного краю для школярів Сум

07

Голова облдержадміністрації взяв участь в ХІ мультимедійній олімпіаді з історії для школярів, яка проходить у СНАУ.

Микола Клочко провів перший урок і підготував для юних дослідників питання з історії рідного краю про видатні місця, події та відомих земляків. Далі діти демонстрували знання історії культури України та Сумщини, історичних постатей і карт.

«Вивчати історію не лише цікаво, а й надзвичайно корисно та життєво необхідно, адже, як ми знаємо, вона розвивається циклічно. Тож, щоб у майбутньому не повторювати помилок, необхідно вчити історію, засвоювати її уроки та робити належні висновки. Тим паче, історія Сумщини – надзвичайно цікава та багатогранна. Вона таїть у собі багато унікальних фактів, які потребують подальшого вивчення. І тут для юних дослідників, залишається великий пласт роботи”, – звернувся до школярів Клочко.

Участь у мультимедійній олімпіаді взяли 33 команди зі шкіл та ПТУ Сум. За підсумками змагань 1 місце посіли учасники із ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21; 2 місце розділили гравці зі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 17 та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 10 ім. О. Бутка, на 3-й сходинці розмістилися команди спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. Стрельченка, спеціалізованої школи І-ІІІ № 7, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. Героя України О. Аніщенка та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 9.

06