Хірурги “Охматдиту” провели дві унікальні операції сумським малятам

Фахівці «Охматдиту» у Сумах провели дві унікальні операції. Про це повідомляють на сторінці Сумської обласної дитячої клінічної лікарні у Facebook:
У відділенні інтенсивної терапії новонароджених Сумської обласної дитячої клінічної лікарні провели дві операції для наших найменших передчасно народжених пацієнтів. А саме – “діодну (аргонову) транспупілярну лазеркоагуляцію сітківки.
“Для виконання оперативного втручання ми запросили дитячого офтальмолога “ОХМАТДИТ” Лупиря Сергія Анатолійовича з м.Київ з обладнанням для цієї операції.
Через малу вагу та особливості стану здоров’я пацієнтів було прийнято рішення оперувати на базі нашої лікарні, адже час іде на дні і години.
Ретинопатія недоношених – важкий діагноз, який може позбавити дитину зору на все життя. Тому ми намагаємось якнайшвидше її виявити і прооперувати малюка.
Для передчасно народжених діток важливо вчасно і регулярно проходити обстеження у окуліста, це завжди можна зробити у нашій лікарні швидко і безкоштовно”, – говорить завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Людмила Юсюк.