Хокеїсти Сумщини здобувають перемогу одна за одною

З приходом в країну повноцінного літа більшість спортивних змагань проводиться на відкритій місцевості. На сьогоднішній день фаворитом серед безлічі видів спорту став хокей. Саме про відчайдушних хокеїстів Сумської області, а також про їх досягнення розповімо в статті.

Суми завоювали всі винагороди Чемпіонату

Новини України на постійній основі оголошують про спортивні турніри, які вже відбулися або заплановані найближчим часом. Не стала винятком і Сумщина. Низка хокейних матчів відбулась та планується відбутися протягом місяця.

Починаючи з кінця травня по всій території України стартували змагання з хокею, як повідомили новини спорту, спортсмени з Сум посіли перші місця:

• 28 – 30 травня в Сумах на стадіоні в дитячому парку «Казка» відбулись ігри Чемпіонату України серед дівчат віком від 14 до 15 років. Протягом трьох днів 5 команд боролися за звання переможця. По результатам змагання юні сумські хокеїсти вибороли всі медалі Чемпіонату: золоту медаль отримала команда Сумської області – 1, друге місце – збірна команди Сумщини – 2, третє – СДЮШОР «Динамо» і четверте – Сумська обласна ДЮСШ;
  • 4 – 6 червня на домашньому Чемпіонаті в парку «Казка» проходили змагання серед дівчат 2011 – 2012 року народження. Команди Сумської області по результатам боротьби посіли 2-е, 3-е та 4-е місця. Найкращими гравцями по рішенню суддів стали вихованці сумських спортивних закладів – Меланія Тараненко, Катерина Ушкалова та Аріна Гуменюк;
  • 9 червня стартував фінальний тур Чемпіонату серед жінок, який по традиції також проходив на стадіоні в парку «Казка». Напружена боротьба тривала три дні. На стадіоні змагалися 6 команд, 4 з яких з Сум. По результатам спортивної боротьби перемогла МСК «Сумчанка».

Окрім спортивних сутичок на місцевому стадіоні в деяких регіонах країни також проходили змагання з хокею, участь в яких приймали команди з Сумщини.

Хокейні перипетії на полях інших областей держави

В період з 11 по 14 червня в Черкасах стартував Чемпіонат України, учасниками якого виступали юнаки 2007 – 2008 року народження. Участь в змаганнях прийняли 11 команд з різних міст країни.

Сумська команда «Динамо» боролася за перемогу, прикладаючи максимум зусиль та використовуючи отриманні протягом довгих тренувань знання та вміння, однак зайняти призове місце не вдалось. Згідно кінцевої таблиці результатів, команда з Сум СДЮШОР «Динамо» посіла 7 місце.

З 16.06 по 18.06 в Борисполі проходив турнір по хокею серед жіночих команд. Збірна Сумської області, тренером якої протягом тривалого часу виступає Наталка Ткач, завоювала срібну нагороду, поступивши перше місце місцевій команді «Колосок».

На досягнутому команди Сумщини зупинятися не планують, тому попереду безліч годин напружених тренувань та вправ, спрямованих на удосконалення майстерності.