Honda почала приймати замовлення на верткий міський електромобіль

Автомобіль з дальністю пробігу понад 200 км і можливістю поповнити акумулятор до 80% всього за 30 хвилин – простий і компактний засіб переміщення, який з’явиться на вулицях міст навесні 2020.

Вперше концепт компанія показала на автошоу у Франкфурті в 2017. Невеликий, практичний, затишний і явно орієнтований на європейський ринок електромобіль був схожий на перші моделі Honda Civic з 70-х, і завоював симпатії експертів своїм серйозним підходом, розповідає New Atlas.

Дизайн нинішньої Honda Е став більш сучасним, але основні пропорції і чисті, чіткі лінії концепту збереглися. У моделі буде задній привід, і вона створюється “з нуля” на базі міського електромобіля. Інші технічні характеристики поки не розголошуються. Зате відомо, що в машині встановлять подвійний сенсорний екран для водія і пасажирів, а салон буде «просторим, сучасним, комфортним і схожим на вітальню».

Компанія приймає замовлення на сайті, але тільки для деяких ринків: Німеччини, Франції, Норвегії та Великобританії. Інтерес до електромобіля висловили вже понад 25 000 чоловік.

Рік тому Honda разом з GM пообіцяла розробити «просунуті хімічні компоненти для батарей нового типу, заново переробити окремі осередки батарей і переглянути спосіб їх компонування в модулях». Мета – створення акумуляторів для прискореної зарядки електромобілів.

Джерело: hightech.plus