Хто на Сумщині має найбільші борги за блакитне паливо?

Станом на 1 травня борг побутових споживачів ТОВ “Сумигаз Збут” за блакитне паливо складає 547 млн грн. Порівняно з попереднім місяцем він зменшився на 41 млн грн., повідомляють у пресслужбі підприємства.
Найбільше боржників проживають у м. Суми та Сумському районі. Найсумлінніше сплачують за спожитий газ мешканці Роменського району.
У ТОВ «Сумигаз збут» наголошують: постачальник закуповує газ наперед на наступний місяць – на основі розрахунків щодо об’ємів, необхідних для населення. Водночас споживачі розраховуються за ресурс, який фактично спожили у попередньому місяці. Тож постачальник сподівається на відповідальне ставлення споживачів та своєчасну плату за спожитий газ, адже від цього залежить безперебійність постачання блакитного палива.
До того ж, несвоєчасна плата за спожитий ресурс та наявність боргу може стати на заваді підключенню споживача до бажаної тарифної пропозиції.
Наприклад, обов’язковою умовою для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» є відсутність у клієнта боргів. Тож необхідно заздалегідь перевірити свій особовий рахунок та впевнитися у відсутності заборгованості.

Поділитися в соцмережах: