Хто винен у забрудненні Псла, з’ясовує прокуратура

Нещодавно ми писали про те, в якому жахливому стані перебуває наразі наша річка Псел. Проблему на своїй сторінці у Facebook підняв сумчанин Валерій Петричиц.

І ось маємо реакцію прокуратури.

У рамках кримінального провадження перевіряється можливе порушення правил охорони вод, що спричинило забруднення р. Псел.

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони вод, що спричинило ймовірне забруднення р. Псел.
Підставою для початку слідства стало повідомлення у Фейсбук місцевого жителя, який виклав фото забрудненої річки в районі с. Старе Село. Відтак до ЄРДР 27 квітня 2019 року співробітниками поліції внесено відповідні відомості за ч. 1 ст. 242 (порушення правил охорони вод) КК України.
Того ж дня із залученням спеціалістів державної екологічної інспекції у Сумській області та Держпродспоживслужби у Сумській області проведено огляд місця по дії, під час якого відібрано зразки води для мікробіологічного та гідрохімічного аналізу.
Досудове слідство триває. За результатами висновків фахівців буде прийнято процесуальне рішення, повідомляє прес-служба прокуратури області.