Які коктейлі можна зробити з горілкою

Горілка, яка славиться своєю міцністю та чистотою смаку, історично належить до напоїв, що споживаються в чистому вигляді. Однак, з плином часу, вона стала основою для численних коктейлів, завдяки своїй унікальній здатності гармонійно доповнювати різноманітні смаки.

Онлайн-супермаркет Turbo пропонує широкий асортимент горілки https://turbo.ua/category/horilka із власних дарксторів, можливість замовити за допомогою мобільного додатка, а також отримати безкоштовну доставку при замовленні від 250 грн.

Створення власних коктейлів вдома може бути простим і захопливим процесом. Ось кілька популярних рецептів коктейлів на основі горілки, які ви легко можете відтворити в домашніх умовах:

  • Кривава Мері;
  • Блакитна лагуна;
  • Бумбокс;
  • Кайпіроска;
  • Горілка-мартіні;
  • Морський бриз;
  • Космополітен.

UWoqRPfJrBnu3W1HNvWW35VfCcro51JozKTUXlrkLA4iq8_Ji_lGHCiK3IqAK2Qt-KIRq_bBTKdKbn1dNpIto0BPfbuc-2bgS-KeteE0FqtsnvLEENy8wrB_yc-Gyxw1ay5TwjNzKAeTqUgQd355

Кривава Мері – коктейль, відомий своїм насиченим смаком і характерним криваво-червоним кольором. Його приготування займе близько десяти хвилин, а основні інгредієнти — томатний сік, базилік, помідор, селера, сіль, чорний мелений перець та, звичайно ж, приблизно 60 г горілки.

Блакитна лагуна

Ідеальний літній коктейль, для виготовлення якого знадобляться 30 мл лікеру, 45 мл горілки, 25 мл лимонного соку, 100 мл содової та декоративні елементи, як-от шматки лимона чи коктейльні вишні. Блакитна лагуна не лише освіжає, а й бадьорить.

Бумбокс

Коктейль має приємний кавовий присмак і аромат, але його потрібно споживати обережно. Комбінація кофеїну та алкоголю робить його сильним напоєм, тому більше одного шота пити не рекомендується. Для створення коктейлю знадобляться 15 мл горілки, 15 мл сливового вина та 15 мл міцної заварної кави.

Turbo пропонує на вибір необхідну горілку з доставкою від 15 хвилин, а також ви можете накопичити бонуси за допомогою TurboCoin.

Кайпіроска

Цей тропічний напій є аналогом коктейлю Кайпірінья. Для його створення потрібен лайм, 20 мл цукрового сиропу, 50 мл горілки та лід. Він може бути поданий з фруктами або як окремий напій.

Горілка-мартіні

Ще один класичний коктейль, який вимагає мінімум інгредієнтів, але пропонує максимум смаку. Для його створення знадобляться: оливки, апельсинова цедра, 1 мл селерового біттера, 10 мл сухого вермуту, щіпка солі та 60 мл горілки.

Морський бриз

Його приготування займає близько п’яти хвилин. Необхідно змішати журавлинний та грейпфрутовий сік з горілкою, а потім перелити в келих. Також можна додати лід, а склянку прикрасити шматочком лимона.

Космополітен

Для приготування цього шикарного і стильного коктейлю теж не потрібно багато часу — близько п’яти хвилин. Знадобиться ємність, в якій необхідно змішувати інгредієнти. Для створення коктейлю знадобляться: горілка з лимонним смаком, лаймовий сік, журавлинний сік, цедра апельсина, лікер з апельсиновим ароматом.

Горілка відкриває безмежні можливості для кулінарної креативності, дозволяючи експериментувати з різними інгредієнтами та смаками. Вищенаведені коктейлі — це лише початок, адже з горілкою ви можете створити абсолютно унікальні мікси!