Ігор МОЛОТОК: Реформа Укрпошти працює неефективно, люди вчасно не отримують пенсії та періодику

Учора під час візиту на Краснопільщину народний депутат від Сумщини Ігор МОЛОТОК зустрівся із старостами територіальної громади. Серед найболючіших питань, яке озвучили представники місцевого самоврядування, – неефективне реформування Укрпошти у рамках Проєкту розвитку АТ «Укрпошта»: Логістична мережа та сільське відділення. 

«Старости Краснопільщини схвильовані змінами у роботі Укрпошти. Закриття стаціонарних відділень призвело до того, що у найвіддаленіших куточках громади люди «відрізані» від цивілізації: не отримують вчасно пенсію, передплачену періодику, не можуть оплатити комуналку і т.ін. Мобільні бригади створені, але до ефективності їх роботи є багато питань», – зазначив на сторінці у Фейсбук нардеп.

Відразу після обговорення проблем Краснопільської громади зі старостами Ігор МОЛОТОК провів зустріч із керівником Сумської дирекції АТ «Укрпошта»В’ячеславом Мариничем в м. Суми.

«Попередньо домовились, що буде складено чіткий графік, за яким будуть працювати мобільні відділення, який буде доведено до відома населення і який буде неухильно виконуватись з тим, щоби люди вчасно отримували необхідні послуги.

Ще один «нонсенс» – переважна більшість мобільних бригад сформована з випадкових людей, тоді як досвідчених працівників пошти просто звільнили.

На рівні області домовились не повторювати такого «експерименту», адже ті ж листоноші вже давно знають своїх абонентів не тільки по іменам, а й розуміють, чого вони найбільше потребують, і саме з працівників пошти доцільно формувати мобільні бригади», – акцентував нардеп від Сумщини.