Ігор Молоток: “У кого є до мене питання, пишіть, приходьте, будемо розбиратися і працювати!”

Наскільки стрімко наближається дата виборів, настільки ж швидко збільшується кількість так званої «чорнухи». Саме про це йдеться у дописі, що з’явився на сторінці народного депутата України Ігоря Молотка у Facebook:

“Не встигли шосткинці як слід ознайомитись зі змістом листівок, розкиданих по всьому місту, у яких мене поливають брудом, як «міфотворці» вже почали розкручувати нову тему – Молоток винен у високих тарифах на опалення, Молоток краде гроші і «кришує» контрабанду і далі у тому ж дусі. Свого часу я був головою наглядової ради Шосткинської ТЕЦ і досі вдячний колективу, з яким ми крок за кроком виходили з тієї безодні, у якій опинилось підприємство через недолуге хазяйнування. Не буду вдаватись у подробиці, шосткинці добре знають, що і як відбувалось. І хоча вже багато років я не маю відношення ні до ТЕЦ, ні до тарифів, легенда про те, що у всьому винен Молоток, і досі жива.

Більше того, фейсбучні писаки переключились на моїх друзів та знайомих. Момент «слави» настав, що зайвий раз підтверджує, що всі ці роки я працював не даремно. Дякую всім причетним до брудної роботи за незгасаючий інтерес – ви класні мотиватори! Щиро вдячний людям, моїм землякам, які вірять не словам, а ділам. Всі мої статки – у декларації, законотворчість – на сторінці Верховної Ради, моя робота – у звітах, та на сторінках у соцмережах.

У кого є до мене питання, пропозиції, будь ласка, телефонуйте, пишіть, приходьте будемо розбиратись і працювати над тим, щоби у нашому місті відбувались зміни тільки на краще”.

Варто додати, що у коментарях люди висловлюють депутату вдячність за все, що зроблене за ініціативи, сприяння та активної участі Молотка і говорять багато хороших слів на його підтримку: