Ігор Молоток: Україна отримала Великий Державний Герб

Сьогодні, 24 серпня, у першому читанні був ухвалений законопроєкт про великий Державний Герб України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України від Сумщини Ігор Молоток:

“Історична подія у знаменний для українців день! Сьогодні, у 30-ту річницю Незалежності, Україна отримала Великий Державний Герб. Ухвалили за основу відповідний законопроєкт”.

Парламентар акцентував увагу на тому, що саме дії та вчинки є істинним мірилом патріотизму.

“Не обов’язково звершувати подвиг, достатньо щоденно відповідально, якісно і професійно виконувати свою роботу. Це і є основою стабільного розвитку країни, це небхідно для її свободи, і це стосується абсолютно кожного з нас”, – зазначив Ігор Молоток.

Народний депутат подякував Захисникам України за те, що ціною неймовірних зусиль і часто – життя, вони відстояли право України на незалежність. А також висловив повагу та подяку землякам, українцям, які своєю працею укріплюють міць держави.

“Незалежність – наша сила, яка об’єднує і відкриває шлях до успішного майбутнього на рідній землі. Зі святом! З Днем Незалежності!”, – зазначив у дописі парламентар.

Поділитися в соцмережах: