Ігор МОЛОТОК: виробники молока мають бути підтримані державою

У Верховній Раді України реєструють доопрацьований законопроект “Про державну підтримку сільського господарства України” щодо стимулювання виробництва молока. Про це повідомив народний депутат від Сумщини Ігор МОЛОТОК. 

«Молочна» тема була і є однією з найактуальніших проблем, яка потребує конкретних та ефективних шляхів вирішення.Коли літр води коштує дорожче за літр молока, то питання про якість молочних продуктів стає риторичним.Навесні разом з колегами з депутатської групи «За Майбутнє» зареєстрували законопроект “Про державну підтримку сільського господарства України” щодо стимулювання виробництва молока.Отримали потужний фідбек і доопрацювали», – прокоментував на сторінці у Фейсбук Ігор МОЛОТОК.

Нардеп повідомив, що як співавтор акцентував увагу на головному аспекті доопрацьованого варіанту:

«Ми пропонуємо направляти державні кошти напряму на банківський рахунок кожного українського виробника. Без посередників.Підтримка стане реальною і максимально адаптованою під потреби і запити виробників молока.Дотацію зможуть отримати як великі господарства, так і люди, які утримують мінімум двох корів».

Окрім цього, певен нардеп, проект врегульовує стандарти якості молока.

«Але варто зауважити, що дотація – це не готівка в руки, а системна допомога, яка має на меті розвиток молочної галузі.Тому всім, хто на неї претендує, необхідно буде стати на облік в аграрному реєстрі. Працюємо над тим, щоби з цим не було проблем навіть у найвіддаленіших селах.

Закликаємо наших колег підтримати запропонований законопроект, адже його важливість очевидна – це відновлення і розвиток молочної галузі, а також підвищення якості молочної продукції, що дозволить Україні бути конкурентною на світовому ринку.Набрати чинності законопроект має через рік, отже маємо час, щоби ретельно прописати всі необхідні видатки, формуючи Держбюджет-2023», – резюмував Ігор МОЛОТОК.