Ігор Васильєв: “Будівництво унікального дитсадка в Сумах йде максимально пришвидшеними темпами”

Будівництво унікального дитячого садочка у 12-му мікрорайоні в Сумах вже вийшло на стадію завершення.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Ігор Васильєв, який опікується цим питанням.
“Багато сумчан з нетерпінням очікують на завершення будівництва дитячого садочка у 12-му мікрорайоні. Тож днями побував на будівельному майданчику, щоб особисто побачити, що вже зроблено на об’єкті.
Нагадаю, цей садочок є унікальним не тільки для Сум, а й для всієї України, і зводиться в рамках програми «Велике будівництво».
Максимум природного освітлення, тепла підлога, басейн, підйомник та ліфт – все для того, щоб кожна дитина йшла до садочка із задоволенням. Як батько двох дітей я розумію, наскільки це важливо”, – написав нардеп.
Також він підкреслив, що цей проєкт розроблений сумськими архітекторами та дизайнерами, а виконавцями є сумські будівельники.
Наразі об’єкт зводиться у максимально пришвидшеному темпі. Це стало можливим завдяки тому, що з боку держави він профінансований у повному обсязі – за словами Ігоря Васильєва, цьогоріч ця сума становить 20 млн грн (так само, як і в минулому році).
Загалом же первинна вартість об’єкту становить 60 мільйонів гривень.
“На мою думку, дитина, яка пізнаватиме світ у таких умовах, у подальшому із радістю піде й до школи і буде відкритою до нових знань. А щасливі, задоволені діти – запорука щастя в родині та країні.
Відкриття вже зовсім скоро!”, – запевнив депутат.