Ігор Васильєв: «Вітаю Суми – маленьке місто великих мрій!»

Суми неможливо не любити. Місто закохує у себе і тих, хто тут народився, і тих, кого доля так чи інакше закинула сюди. Звісно, поруч з містами-гігантами, містами-мільйонниками воно спочатку дивує своєю неквапливістю й тихою провінційністю, але, придивившись, починаєш цінувати його затишність, компактність (як говорять сумчани, «та скільки там тих Сум – з кінця в кінець можна пішки пройти!») і доброзичливість.

У цьому переконаний і народний депутат України Ігор Васильєв, який зворушливим постом на своїй Facebook-сторінці привітав сумчан з сьогоднішнім Днем визволення міста від нацистських загарбників і Днем міста Суми, який святкуватимемо вже цієї суботи.

«Суми неможливо не любити. Порівняно з іншими містами воно невеличке, але надзвичайно затишне, спокійне і має своє унікальне обличчя, свої «родзинки» й традиції», – говорить нардеп.

Наразі достеменно невідомо, який саме рік можна вважати роком заснування Сум, – історики ще й досі не поставили крапку в цьому питанні, називаючи різні дати: 1643-й, 1652-й, 1655-й… Втім, це не применшує значущості події, а вся історія створення й розвитку нашого міста – це привід пишатися й продовжувати справу, започатковану славними людьми.

«За майже чотири століття Сумина Слобода, заснована Герасимом Кондратьєвим, перетворилася на місто обласного значення, відоме далеко за межами України.

В його історії були і щасливі, й трагічні події: сумчанам довелося пройти через революції, голодомори, війни, та попри все Суми відродилися й стали перлиною Псла, промисловим центром області, малою батьківщиною багатьох відомих людей.

І сьогодні ми дякуємо та віддаємо шану тим, хто будував і розвивав місто, хто захищав його, інколи ціною власного життя.

Найкраще, що ми можемо зробити, це – продовжувати цю справу, разом покращувати життя у Сумах, ставлячись до міста з любов’ю та якісно виконуючи свою роботу», – переконаний політик.

Він бажає місту процвітання й розвитку, а його мешканцям – добробуту, родинного затишку та здійснення мрій.