Ігор ВАСИЛЬЄВ: «Закони про спільний авіапростір, віртуальні активи та хмарні послуги спрямовані на розвиток українського суспільства»

17 лютого у Верховній Раді України ухвалили низку законопроєктів, спрямованих на розвиток  українського суспільства. Про це у фейсбуці розповів народний депутат України Ігор Васильєв.

Зокрема, йдеться про ухвалення законів про спільний авіапростір (авіаційний «безвіз»), про віртуальні активи та хмарні послуги.

«Спільний авіапростір дозволить збільшити кількість авіарейсів та розширити географію подорожей. Українські перевізники зможуть необмежено здійснювати польоти до ЄС, а європейські компанії – внутрішні рейси по Україні, тобто, відкриваємо двері для нових лоукостерів», – зазначає депутат.

Також Верховна Рада 272-ма голосами підтримала зміни Президента України до Закону «Про віртуальні активи».

«Це дозволить запустити легальний ринок віртуальних активів в Україні, вивести цей сектор економіки з тіні та захистить учасників ринку», – переконаний Ігор Васильєв.

Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила і Закон №2655 про хмарні послуги. Суть хмарних технологій полягає в тому, що дані обробляються не на комп’ютерах, а на серверах у Мережі (хмарах).

«Хмарні послуги – це економія, зручність і безпека, адже навіть якщо з технікою, на якій зберігається певна інформація, щось станеться, то даним нічого не загрожує.

Ухвалення закону про хмарні послуги – це:

–  частина стратегії цифровізації держави;

–  нищівний удар по корупції, адже «хмари» – це відкритість і прозорість органів держвлади», – говорить нардеп.