iPhone SE 2020 можна буде купити в Україні

Протягом двох років фанати продукції Apple очікували виходу чергової новинки, і ось 15 квітня сталось диво: на офіційному сайті компанії з’явилась окрема сторінка під iPhone SE 2020. Наразі в українських магазинах можна оформити попереднє замовлення на нову модель, а зовсім скоро вона стане більш доступною.

Чим порадує користувачів iPhone SE 2020?

Модель працює на основі найшвидшого процесора в історії Apple A13 Bionic. Виробником передбачена можливість швидкої зарядки, а також підтримка двох SIM-карт. Любителів активного відпочинку і екстремальних видів спорту порадує те, що девайс виготовлений із дуже надійного скла й алюмінію, а також має захист по стандарту IP67, він здатний витримати півгодинне занурення у воду на метрову глибину.

Користувачі нової моделі оцінять її технологічну камеру на 12 Мп, яка має діафрагму f/1.8. Система Neural Engine дозволяє чіпу задіяти максимум своїх можливостей для отримання знімків високої якості і вражаючої різкості. Система Smart HDR здатна розпізнавати об’єкти і налаштовувати оптимальне їх підсвічування для виразності головних елементів в кадрі.

Де можна вигідно купити iPhone SE 2020?

Українці вже давно купують техніку через інтернет, і тут є очевидні переваги:

  • простота;
  • швидкість;
  • низька ціна.

Але треба враховувати той факт, що продукція Apple має дуже багато підробок, тому замовляти її краще в надійних, відомих магазинах. До таких належить “Алло” з багаторічним досвідом роботи у цій сфері і бездоганною репутацією.

Реклама