Каналізаційний сморід в центрі міста: скільки ще сумчанам терпіти це?

Сумчани вже давно скаржаться на неприємний запах в центрі міста. Люди ходять вулицями, вирішують особисті справи і вже півроку терплять «аромати» каналізації.

«Проблема полягає в тому, що з весни цього року в центрі Сум розкопана каналізація. Жахливий запах стоїть з квітня. Вже листопад, півроку минуло, і ніхто не займається цією проблемою. Це зараз прохолодно, а влітку тут взагалі було нестерпно. Я не розумію, чому влада нічого не робить, та й сумчани байдужі до цієї проблеми. Соромно, за місто соромно», – скаржиться сумчанка Людмила Боровик-Дубовських.

Каналізацію  розрили, але коли назад закопають – невідомо.

«Там прийшов час робити капітальний ремонт. Тому департамент інфраструктури міста замовив проектно-кошторисну документацію каналізаційного самопливного колектору, який проходить по вулиці 1-ша Набережна річки Стрілки. Наразі проект проходить експертизу, і вже найближчим часом ми дізнаємося вартість робіт. Після чого будемо проводити торги на його капітальний ремонт», –  повідомив заступник директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Віктор Павленко.

Галіна Корявко