Керівник юридичної компанії «LS GROUP» поїхав підтримувати співвітчизників у Слов’янськ

Як і більшість українців, керівник юридичної компанії «LS GROUP» Геннадій Дем’яненко скористався можливістю провести конституційні вихідні за межами домівки. Поїхав він навідати старих друзів у місто, яке ще донедавна було маловідоме, а з проведенням АТО набуло особливого значення для всієї України – Слов’янська.

«Що хотілося б відзначити – дорога до міста веде хороша (принаймні у порівнянні з Суми-Харків-Київ навіть порівняти неможливо). Єдине, після того, як нею пройшли наші танки, вона почала «гудіти». У самому Слов’янську в очі кидається велика кількість українських прапорів. Мені доводилося бувати тут ще до 2014 року – такого там раніше не було. Мабуть, багато хто запитає: а як же там з військовими? Вони є – і це зрозуміло, адже в кількох метрах проходить лінія розмежування.

Однак у цілому місто живе мирним життям. Поспілкувавшись із друзями, місцевими жителями, розумію, що Слов’янськ сьогодні по суті проходить новий етап інтеграції. Ми наче як по-новому починаємо дружити. І тут головне, мені здається, зрозуміти, що починати потрібно саме з дружби і простого людського спілкування.

Тут живуть наші люди, наш народ! Давайте не забувати про це. Давайте дружити разом!..» – написав Геннадій Дем’яненко на своїй сторінці у Фейсбук.

Глава «LS GROUP» також нагадав, що Слов’янськ є одним із найстаріших у країні грязелікувальних курортних центрів. Він закликав підтверджувати свій патріотизм, приїжджаючи сюди і підтримуючи співвітчизників.

Безымянный

 

13439051_255458871496453_4187884184954874972_n