Кінологи з Німеччини дали майстер-клас роменським колегам

У Роменському Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України побували поважні гості з Німеччини в рамках обміну досвідом. Протягом тижня спільно проводили різноманітні заходи, семінари та практичні заняття задля професійного росту та підвищення кваліфікації.

«Це стало можливо завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва з підтримки України в надзвичайних ситуаціях (GIZ)», – зазначив Карл-Хайнц Волберт.

Німецька школа дресури собак вважається однією із найкращих у світі. Семінари були присвячені тонкощам професії. На практичних заняттях, які проводилися в різних куточках міста, роменські кінологи та їхні чотирилапі вихованці відточували свою майстерність. За допомогою новітніх методик німецькі колеги показали, як удосконалити працю між людиною та собакою, щоб поліпшити результат у разі надзвичайної ситуації.

«Ці собаки виконують дуже важливу роль для людства. Завдяки відмінному нюху і слуху вони швидше за будь-яку людину знаходять потерпілого під сніговим або будівельним завалом, у лісі чи в палаючому будинку», – сказав пан Волберт.