Кіт в чоботях став Котом без голови

На щастя, тимчасово, і це все піде котику на користь, адже сьогодні його нарешті почали ремонтувати.  Про хід роботи інформує на своїх сторінці у Фейсбук Олександр Журба.

Парк «Казка» оновлюється. Раніше відвідувачі могли помітити, що працівники почали ремонтувати сходи, очищувати дно водойм парку. Сьогодні Олександр Журба разом з місцевими підприємцями спостерігали за тим, як почалася реставрація Кота у Чоботях.

«Я завжди був переконаний, що Суми – місто, де живуть ініціативні люди. Завдяки тандему міської влади та бізнесу в нашому місті оживе візитівка обласного центру – Кіт , що мешкає у парку “Казка”. Він не тільки оновить вбрання, а й стане інтерактивним об’єктом. Вже придумана концепція та розробляється IT-програма. Зовсім скоро він навіть заговорить. А про що? – дізнаєтеся згодом. Суми – місто, де народжуються креативні ідеї,» – повідомляє заступник міського голови.

Раніше ми розповідали про те, що Кота у чоботях планують причепурити. Улюбленцю відвідувачів парку «Казка» планують оновити одяг та замінити хвіст. Також влада хоче навчити Кота у чоботях говорити.

Марина Тищенко