Колегія Сумської ОДА визнала незадовільною роботу керівника облуправління Держгеокадастру

09

Члени колегії облдержадміністрації визнали незадовільною роботу в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ірини Шевцової. За підсумками поїздок голови ОДА Миколи Клочка у райони, розгляду звернень і скарг учасників АТО щодо роботи управління було зроблено негативні висновки.

За словами губернатора, учасники АТО мають право на землю і повинні якнайшвидше її отримати, а Головне управління Держгеокадастру в області гальмує вирішення цього питання і навмисно нехтує правами бійців.

До порядку денного засідання колегії було винесено питання звіту Ірини Шевцової, але на засідання вона не з’явилася, аргументуючи, що в неї особистий прийом громадян, у тому числі учасників АТО. Замість себе керівниця управління прислала інших осіб – навіть не заступників. «Це неповага до членів колегії. Вона хоче, щоб за її прорахунки «віддувалися» інші люди”, – зазначив очільник області.

Таким чином члени колегії ОДА визнали незадовільною роботу в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ірини Шевцової. У протоколі засідання колегії задокументовано рішення – підготувати лист керівнику Держгеокадастру України щодо доцільності перебування Шевцової на посаді.