Комфорт за гратами: Роменську виправну колонію модернізували

У Роменській виправній колонії управління ДПтС України в Сумській області (№ 56) проведені роботи з переобладнання з казарменого типу під блочну систему проживання гуртожиток засуджених відділення соціально-психологічної служби № 9

Зокрема, у даному відділенні з дотриманнями передбачених норм житлової площі обладнано 6 житлових секцій для проживання засуджених на 35 спальних місць, обладнано кімнату для зберігання особистих речей, кімнати для зберігання продуктів харчування та приймання їжі, умивальник, туалет. Також обладнано зручну, світлу та досить простору кімнату виховної роботи, всі стенди наочної інформації замінено на сучасні.

001 (1)003002

Окрім житлового приміщення, було відремонтовано коридор дисциплінарного ізолятору та прогулянкові дворики, а також розпочали ремонт камер, в яких відбувають покарання порушники режиму.

004005

Для нормального забезпечення засуджених чистим одягом та постільною білизною було повністю відремонтовано банно-пральний комплекс в якому проводиться прання та сушка речей.

008

009

Візитівкою установи стало відремонтоване приміщення контрольно-пропускного пункту №2 (по пропуску людей). КПП № 2 є єдиним входом працівників та відвідувачів до охоронюємої зони установи, в наслідок чого це приміщення формує перше враження про установу.

011

012

В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Сумській області зазначають, що забезпечення засуджених нормальними побутовими умовами є однією із складових успішної оперативної обстановки в установі виконання покарань.

Джерело: http://www.kvs.gov.ua/