Комп’ютер для спортсменів, вистава й усмішки від особливих артистів у Шостці

Cьогодні, 3 грудня, коли у всьому світі відзначається День людей з інвалідністю, у Шостці відбулося нагородження переможців міської спартакіади, яка вже більше 10 років поспіль проводиться серед містян, що мають обмежені фізичні можливості.

Її ініціатором свого часу виступив відомий далеко за межами міста і країни спортсмен-візочник, керівник ГО «Парітет-Шостка» Дмитро Васильцов.

За сприяння народного депутата України Ігоря Молотка для потреб цієї громадської організації придбали сучасний комп’ютер, який і був сьогодні вручений. Про це повідомила помічник депутата Альона Шульга. 

Також вона відвідала Шосткинський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, який цьогоріч відзначає своє 15-річчя.

“Вихованці центру, як завжди, приготували цікаву виставу за мотивами народної казки, і були дуже щедрими на усмішки. Від імені народного депутата України Ігоря Молотка та від себе особисто побажала дітям і батькам здоров’я, витримки та впевненості у своїх силах, а також передала смаколики до чаювання”, – зазначила у дописі Альона