Комп’ютерний томограф у Сумському онкодиспансері має з’явитися у першому кварталі 2022 року

Благодійний фонд «Здоров’я Сумщини» повідомляє, що відбувся тендер на комп’ютерний томограф для Сумського обласного онкодиспансеру.

Місто Суми передало Сумському онкодиспансеру (в якості субвенції обласному бюджету) 15 млн грн на закупівлю сучасного комп’ютерного томографа. Це один із апаратів, необхідних для планування променевої терапії. Він буде працювати у тандемі з лінійним прискорювачем. Планувалося, що його поставлять у медзаклад до кінця 2021 року. Чи пройшов тендер?
За інформацією платформи ProZorro, торги відбулися, у них взяли участь дві компанії – ТОВ «Пікселмед» та ТОВ «Протек Солюшнз Україна».

КТ коштуватиме 19,27 млн грн (очікувана вартість була – 19,35 млн). ТОВ «Протек Солюшнз Україна», яке було визначене переможцем тендеру, поставить у Суми комп’ютерний томограф Revolution Maxima (у т. ч. транспортування, установка, монтаж, підключення, пусконалагоджувальні роботи, навчання працівників). За словами керівництва Сумського онкодиспансеру, це відбудеться у першому кварталі 2022 року.


Таке обладнання дозволяє швидко та якісно проводити широкий спектр діагностичних досліджень та одночасно з цим воно зручне для медичних працівників. За допомогою КТ можна буде проводити докладні дослідження анатомічних структур та осередків патології, складаючи повну та чітку діагностичну картину. Висока якість та швидкість отримання зображень допоможуть у виявленні та дослідженні невеликих патологічних змін, спостереженні за ними та здійсненні детальної оцінки поширеності пухлини.
“Тож чекаємо на сучасне обладнання. І одночасно збираємо дуже необхідні кошти. Адже субвенції міста на томограф замало. Долучайтеся до ініціативи! Реквізити для перерахування грошей:
БО «БФ «Здоров’я Сумщини»
ПАТ АБ «Укргазбанк»
ЄДРПОУ 44275440
UA103204780000026000924904604
Контактна особа: Ольга Миколаївна Юзефович – (066) 955-66-25″, – йдеться у повідомленні.