Конфлікт за прибудинкову територію: підприємець хоче окремий вхід, але мешканці проти

На вулиці Рибалка, 1 триває війна за прибудинкову територію. Власник фірми “Суми-онлайн” хоче побудувати окремий вхід, але мешканці проти: вважають, що він це робить незаконно. Журналісти СТС намагались розібратись у цій історії. А якщо доскролите до кінця, то можете переглянути і відеосюжет.

Біля п’ятиповерхового будинку зібралися його невдоволені мешканці. Підприємець, який володіє офісом на 1 поверсі ще з 2000-х, вирішив добудувати окремий вхід між двома під’їздами. Але не встиг він почати ремонтні роботи, як вийшли жителі й почали перешкоджати.

“Цей господар захопив значну частину підвалу, у якому колись стояла бойлерна. Він зробив там собі туалет, душ, а у нас став слабким напір води. Потім поставив сонячні батареї на даху, не питаючи нашого дозволу, а тепер він вирішив ще й окремий вхід у офіс побудувати. Навіть якщо він покаже якісь дозволи, це буде фальсифікацією,” – розповідає мешканка будинку Олена Овчаренко.

Підприємець є також головою ОСББ будинку і, як думають мешканці, це допомагає йому укладати більшість рішень без згоди інших. Тому ближчим часом його збираються переобрати.

Щоб зашкодити ремонтним роботам, люди викликали поліцію, яка не допомогла, адже не є компетентною у таких питаннях. Сам підприємець своєї вини не бачить, запевняє, що діє відповідно до закону.

“Згідно з технічними документами, якщо приміщення використовується під офіс, воно повинно мати окремий вхід, не через під’їзд. Тому зробили проєкт і узгодили його з мешканцями, які мають квартири над офісом,” – розповідає власник фірми “Суми онлайн” Олександр Кривенький.

Щоправда, проєкт розробили ще у 2010 році.

“Так, цей дозвіл отриманий був не при Лисенку. Я отримав його раніше, але не був фінансово готовий займатися цим питанням. А коли настав час, я не думаю, що документи втрачають свою силу. Я вважаю, що у мене все у рамках закону,” – запевняє підприємець.

З мешканцями будинку він розмовляти не хоче, адже обурений наклепами у свій бік. Після сутичок до будинку приїхав інспектор з благоустрою міста. Він зафіксував два порушення: роботи без огороджувальної стрічки та роботи без дозволу благоустрою міста.

Вже в понеділок, 26 квітня, адміністративна комісія має вирішити, чи накладати штраф на директора за них. Також під час засідання з’ясують, як розвиватимуться події та що чекає на фірму «Суми онлайн» та жителів вулиці Рибалка.

Марина Тищенко

Ви також можете переглянути наш відеосюжет:

 

Поділитися в соцмережах: