Конкурс на ідею пам’ятника загиблим воїнам продовжили до 30 березня

Конкурс на ідею пам’ятника загиблим воїнам 15-го окремого мотопіхотного батальйону продовжили до 30 березня.

Нагадаємо, що цей підрозділ було сформовано у 2014 році з жителів Сум та Сумської області, згодом його поповнили солдатами з усієї України. Підрозділ бере участь в АТО майже з перших днів, діючи в зоні відповідальності на території Донецької області. За цей час батальйон втратив 13 бійців.

Громадська організація ветеранів «Граніт» та інші організації учасників АТО, до яких входять службовці 15-го мотопіхотного, запропонували конкурс на ідею пам’ятника. За задумом організаторів, представити своє рішення пам’ятника можуть і справжні художники, і непрофесіонали, навіть діти. На цьому етапі найважливіше – ідея. Переможець конкурсу ідей отримає 5000 грн. Конкурс оголосили ще 15 січня, а його підсумки планувалося підвести на початку березня. Однак поки робіт прийшло надто мало, щоб говорити про змагання ідей. Тому вирішили продовжити його до 30 березня. А вже у квітні бійці батальйону виберуть проект, який стане переможцем. Після чого до справи стануть професіонали, які доведуть ідею до стадії реального втілення у життя.

Нагадаємо, що роботи потрібно надсилати або передавати за адресою: [email protected] з позначкою «Пам’ятник захисникові».

Автор (або група авторів) повинен вказати своє прізвище та ім’я, вік, заняття (вчиться – де, працює – де), контактний телефон та адресу.

Джерело: shans.com.ua