Конотоп бунтує проти свавілля Укрзалізниці (+ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні конотопчани на Привокзальній площі мітингують проти свавілля “Укрзалізниці”.

Близько сотні представників громадськості прийшли висловити своє рішуче заперечення, пише Голос Конотопа.

Основна вимога людей – повернути вузловій станції опцію висадки-посадки пасажирів на потяги Київ – Москва, Одеса – Москва та Хмельницький/ Жмеринка – Москва.

Фото Генадій Тарасенко.

Наразі вони мають лише “технічну зупинку” у Конотопі.

Фото Генадій Тарасенко.

Керівництво Укрзалізниці  прореагувало на протест і направило до Конотопа свого представника. Олександр Красноштан – намагався пояснити чому на конотопській станції довелося ввести табу на посадку-висадку пасажирів . Його основна теза – це вимушені заходи для посилення безпеки у вагонах та попередження випадків контрабанди. Але, як свідчать останні звіти прикордонної служби, нелегальне перевезення забороненого товару і далі процвітає у  згаданих потягах.

Коли ж серед мітингарів почали звучати заклики до радикального вирішення питання, як от перекриття залізничних колій – у конфлікт втрутилися представники мерії та депутатського корпусу. У результаті імпровізованого віче – на переговори із залізницею відправили ініціативну групу. До неї увійшли заступник міського голови, місцеві депутати, активісти громадських організацій та юристи. До слова, підкріпити свою позицію конотопці вирішили ще й збором підписів проти суперечливого наказу Укрзалізниці.

Оскільки подібні питання за один день не вирішуються – конотопці дали очільникам Укрзалізниці час до вівторка. Наступне зібрання і підбиття підсумків – організатори аносували 7 лютого о 5-й вечора.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» заборонила продаж квитків на посадку/висадку пасажирів на потяги №23/24 Москва-Одеса, №55/56-89/90 Москва-Хмельницький/Жмеринка, №5/6 Москва-Київ, з групою причепних вагонів Москва-Чернігів. Внаслідок чого втрачене сполучення з Одесою, Черніговом, населеними пунктами Одеської, Хмельницької, Вінницької областей.

© Фото та відео Генадій Тарасенко у Фейсбук