Конотоп приєднався до системи електронних петицій

Місто Конотоп долучилося до Єдиної системи електронних петицій. Одне із перших звернень лише за 2 дні набрало 64 підписи з 200 необхідних.

Петицію «Розпочинати кожну сесію міської ради із звіту депутатської комісії про витрати (доходи) міського бюджету» 16 травня розмістив на сайті Артур Кочарян.

«Станом на 11.05.2016 на сайті міської ради відсутні відомості про бюджет міста на 2016 рік. Із відкритих джерел відомі щомісячні витрати міського бюджету на «незрозумілі» для громади міста витрати: рекламу на телебаченні, придбання малоцінних предметів на великі суми щомісяця, тощо. При цьому відсутня інформація про бюджет міста та його заплановані видатки.

Громада міста Конотопа вимагає, щоб робота кожної сесії Конотопської міської ради розпочиналась зі звіту новоствореної депутатської комісії по з’ясуванню витрат бюджету міста міським головою за січень-квітень (включно) і далі по місяцям відповідно. Результат даного моніторингу та сам звіт має бути оприлюднений на сайті міської ради в день проведення сесії», — йдеться у тексті електронної петиції.

Підтримати її можна, перейшовши за посиланням: http://e-dem.in.ua/konotop/Petition/View/3.

З повним переліком петицій можна ознайомитися за посиланням: http://e-dem.in.ua/konotop.

Джерело: topkonotop.com