Конотопчани розчаровані новими дорогами

 Жителі Конотопа скаржаться на нові дороги, які тільки-но зроблені в місті: покладено нерівно, не знято достатній шар грунту, де-інде вже виникли ями, тощо.

Як пояснив начальник ЖКГ Григорій Павлюченко, з метою контролю виконання якості асфальтоукладних робіт офіційно залучили технічний нагляд. Фахівець, а  в даному випадку це ФОП С. Тимошенко, взяв під контроль  технологічний процес виконання робіт з ремонту та будівництва доріг в місті Конотоп.

“Ми не маємо право проводити капітальне будівництво доріг та інших об’єктів без технадзору. Експертиза проекту та договір на технагляд за виконанням робіт – обов’язкова умова при капітальних реконструкціях, – прокоментував Павлюченко. – Всі роботи, які виконувалися по вулиці Садовій та в інших місцях, як от знімання шару землі, фрезерування, тощо – все проводилося згідно прийнятому технічному рішенню. А якщо бувають якісь зміни – технагляд завжди погоджує їх з технічними нормами”.

Проектна документація шляху по 2-му провулку Садової не передбачала тротуар вздовж стіни військового комісаріату, хоча раніше він тут був. Втім, її переглянули, і тротуар таки встановлять, запевняють у мерії.

Джерело: http://www.05447.com.ua/

Безымянный1