Конотопщина асфальтує дороги

Ремонт автошляхів здійснюється в умовах плідної співпраці різних рівнів влади та джерел фінансування

Не так давно завершено ремонт двох відрізків дороги Соснівка – Заводи – Попівка в межах села Попівка, де на одному відрізку протяжністю 1,2 км виконано поточний ремонт, а на іншому – протяжністю 2 км – з вирівнюванням асфальтобетоном і нанесенням захисного шару на асфальт спеціальною машиною. Вартість ремонтних робіт склала відповідно 6,8 та 1,6 мільйона гривень. Роботи виконувались на замовлення Служби автомобільних доріг в області.

Виконано також  поточний і середній ремонт двох відрізків дороги Шевченкове – Великий Самбір – Дептівка, загальною протяжністю 1120 м на суму близько 3,4 мільйона гривень: 520 м –  у с. Шевченкове поточним і середнім ремонтом та 600 м – з нанесенням поверхневої обробки і вирівнюючого шару. Відремонтовано 400 м на початку автошляху Шевченкове – Дубов’язівка, вартість робіт становить 322 тисяч гривень.

Витрачено 4,4 мільйони гривень на поточний і середній ремонт доріг Вирівської сільської ради: 420 м дороги на під’їзді до с. Таранське, відрізок автошляху протяжністю 520 м по селу Сарнавщина.

Проведено ремонт частини автошляху Козацьке – Путивль по селу Козацьке, поточним і середнім ремонтом відремонтовано 700 метрів дороги (вартість 4,1 мільйона гривень) та з нанесенням поверхневої обробки – 3 км дороги на суму 3 мільйони гривень.

Також, як і щороку, приділялась увага проведенню ремонту доріг державного значення Конотоп – Суми, Кролевець – Конотоп –  Ромни – Пирятин на всій їх протяжності у Конотопському районі, на що використано близько 6 мільйонів гривень.

При співпраці з сільськими радами та за умови фінансування ремонтних робіт з сільських бюджетів і за кошти обласного бюджету на замовлення Служби автомобільних доріг ремонтувались автошляхи місцевого (територіального) значення: виконано ремонт відрізка дороги В’язове – Конотоп – Буринь – Чумакове протяжністю понад 7 км по с. В’язове, та В’язове – Совинка – Червоний Яр протяжністю близько 6 км; здійснено поточний і дрібний ремонт відрізка дороги Соснівка – Малий Самбір – Голінка.

На замовлення Служби автомобільних доріг відремонтовано відрізки дороги Конотоп – Вирівка – Присеймів’я, Кошари – Михайло-Ганнівка – виїзд на автодорогу Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин.

У цьому році планується виконати на 4 мільйони гривень поверхневу обробку дорожнього покриття відрізка дороги державного значення Батурин – Конотоп – Суми та, за умови фінансування,  – відрізка дороги Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими.

На сьогодні працівники філії «Конотопський райавтодор» вже почали підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Проводиться аналіз минулорічного зимового періоду, розробляється комплекс заходів, щоб і в умовах погіршення погоди та холодів забезпечувати проїжджу здатність доріг.

Джерело: sm.gov.ua