Кота у чоботях з “Казки” збираються причепурити

Про це у Facebook повідомив заступник міського голови Олександр Журба.

Кіт у чоботях завжди був улюбленцем сумчан. Це механічний пам’ятник, який раніше вітав відвідувачів парку “Казка” поклоном.  Зараз він у занедбаному стані і більше схожий не на казкового героя, а на дворового розбишаку: від розкішного хвоста залишилася тільки половина, шпага кудись зникла, а одяг виглядає так, ніби котик до Сум  зі своєї історичної батьківщини  – Франції дістався навіть не автостопом, а пішки.

Група сумських бізнесменів у співпраці з міською радою вирішили його причепурити: вдягнути у новий костюм та зробити інтерактивним.

“Я завжди був переконаний, що Суми – місто, де живуть ініціативні люди. Завдяки тандему міської влади та бізнесу в нашому місті оживе візитівка обласного центру – Кіт , що мешкає у парку “Казка “. Він не тільки оновить вбрання, а й стане інтерактивним об’єктом. Вже придумана концепція та розробляється IT-програма. Зовсім скоро він навіть заговорить. А про що? – дізнаєтеся згодом. Суми – місто, де народжуються креативні  ідеї. Далі буде…”, – ділиться Олександр Журба на своїй сторінці у Фейсбук.

Марина Тищенко